SoccerPortal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin en dost forumu.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Soccerturk Mega TSL + Bundesliga Tanıtım Alanı

3 posters

Yama Hakkındaki Düşünceleriniz Neler?
Süper
Soccerturk Mega TSL + Bundesliga Tanıtım Alanı Vote_lcap100%Soccerturk Mega TSL + Bundesliga Tanıtım Alanı Vote_rcap
 100% [ 2 ]
İyi
Soccerturk Mega TSL + Bundesliga Tanıtım Alanı Vote_lcap0%Soccerturk Mega TSL + Bundesliga Tanıtım Alanı Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Normal
Soccerturk Mega TSL + Bundesliga Tanıtım Alanı Vote_lcap0%Soccerturk Mega TSL + Bundesliga Tanıtım Alanı Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kötü
 0% [ 0 ]
Berbat
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 2

YazarMesaj
dohavo

dohavo

Erkek Mesaj Sayısı : 42

Soccerturk Mega TSL + Bundesliga Tanıtım Alanı Empty
MesajKonu: Geri: Soccerturk Mega TSL + Bundesliga Tanıtım Alanı   Soccerturk Mega TSL + Bundesliga Tanıtım Alanı Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 4:35 pm

Mannyak dehşet ötesi yaaaaaaaa.Facelerede baktım hepsi birbirinden güzel özellikle Angelov çok hoşuma gitti. Very Happy
http://dohavospecial.winnerforum.net/
Melankolic
Admin
Melankolic

Erkek Mesaj Sayısı : 326

MesajKonu: Geri: Soccerturk Mega TSL + Bundesliga Tanıtım Alanı   Soccerturk Mega TSL + Bundesliga Tanıtım Alanı Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 5:04 pm

Formaların yanlış olanlarının hepsine update çektim. Aslında Update denmez, baştan yaptım rabbit
https://soccerportal.yetkin-forum.com
dohavo

dohavo

Erkek Mesaj Sayısı : 42

MesajKonu: Geri: Soccerturk Mega TSL + Bundesliga Tanıtım Alanı   Soccerturk Mega TSL + Bundesliga Tanıtım Alanı Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 5:24 pm

Benim formalardanda alsaydın benimde çorbada 00,1 gram tuzum olurdu.Birde Ersen Martin'e update çekseniz süper olacak.
http://dohavospecial.winnerforum.net/
EviL

EviL

Erkek Mesaj Sayısı : 2

MesajKonu: Geri: Soccerturk Mega TSL + Bundesliga Tanıtım Alanı   Soccerturk Mega TSL + Bundesliga Tanıtım Alanı Icon_minitimePtsi Nis. 05, 2010 11:27 am

Kardeşim, linkleri eklermisin lütfen.. ?

Soccerturk Mega TSL + Bundesliga Tanıtım Alanı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PES 6 Professional 09/10 TSL + Bundesliga Patch Tanıtım Alanı