SoccerPortal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin en dost forumu.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Menü Yapımı By Cesc_Fabregas

YazarMesaj
Melankolic
Admin
Melankolic

Erkek Mesaj Sayısı : 326

Menü Yapımı By Cesc_Fabregas Empty
MesajKonu: Menü Yapımı By Cesc_Fabregas   Menü Yapımı By Cesc_Fabregas Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 3:12 am

İstediğiniz resmi 512*512 boyutuna getiroz.512*512 boyutuna getirmek için painti açıp Resim>Öznitelikler yada sağ aly köşeden ama ben pix resizer ile yaptım o boyuta getirdikten sonra resmi farklı kaydetioz resmi 24 bit işlem şeklinde kaydedioz.Sonra GGS (Game Graphic Studio)
açıyoruz.Sonra Üstte file tıklayıp open dioyruz ve kendi e_text imizi seçiyoruz gelen soruya sonra evet dioz.sonrada unnamed_00356'ya bir ker tıklıoz tıkladıktan sonra altta resimler çıkacak.ordaki 4.resme bir kere tıklıoz üstte görünüo resim
sonra resmin hmen üstünde Inrelace method da böle PS2 PSP VAR ORDA PS2 YE TIKLIOZ SONRA DAHA ÖNCEDEN 4. RESME TIKLAMIŞTIK YA ÜSTTE BÜYÜ OLAN RESME sağ klik yapıp Open dioz.sonra 512 boyutuna getirdiimiz resmi seçio sonra onu gösterecek sonra oresmi
4. resmin üzerine getiroz son yine aynı resme sağ klik yapıp Change Color Depthe 32 bite tıkıloz snra aynı yere tıklayıp 8 bit deyin sonra resmi 4. resmin üstüne koyun ve bu kadar ana menüde resminiz oluyor .Ancak diğer resimlere tıklayarak oyun içindeki resimleri değiştirebilirsiniz benim resimler boyut büyük o yüzden büyük çıktı siz ayarlarsınız onu...
https://soccerportal.yetkin-forum.com

Menü Yapımı By Cesc_Fabregas
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fenerbahçe Menü Patch
» Yabancı Menü Patch
» Galatasaray Menü Patch
» Menü Yaması By Cesc_Fabregas
» Galatasaray Türkçe Menü Patch